Axa Wrocław

Axa to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie, której ofertę znaleźć można właśnie w naszej Multiagencji Ubezpieczeniowej GDU Wrocław.

Na Polskim rynku firma funkcjonuje od ośmiu lat, oferują szeroki wachlarz ubezpieczeń zarówno dla indywidualnego odbiorcy, jak i dla przedsiębiorstw.

Ubezpiecz się we Wrocławiu z Axa!

Dla klienta prywatnego

W przypadku klienta indywidualnego poszukującego ubezpieczenia za naszym pośrednictwem Axa oferuje ubezpieczenie na życie, które gwarantuje pewną przyszłość i bezpieczeństwo finansowe rodziny; ubezpieczenie podróżne dla podróży krajowych i zagranicznych. W ofercie firmy Axa Direct znajdują się również ubezpieczenia komunikacyjne – OC, AC, oraz dodatkowe ubezpieczenia zabezpieczające samochód. Firma oferuje także ubezpieczenie od choroby nowotworowej, czyli poMOC na raka, dzięki pakietowi wypłacane są świadczenia pieniężne dla chorego, oferuje mu się również dostęp do pakietu świadczeń medycznych oraz szeroki zakres usług assistance, takich jak transport, wsparcie psychologa, czy też rehabilitacja.

Dla klientów korporacyjnych i małych firm

Dla przedsiębiorstw Axa ma specjalną ofertę. W puli ubezpieczeń dla firm znajdziemy grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia medyczne dla pracowników oraz ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków. Axa ma także w ofercie ubezpieczenia podróżne, w tym ubezpieczenia turystyczne dla biur podróży oraz gwarancję ubezpieczeniową turystyczną. Firma może również za pomocą tego towarzystwa ubezpieczeniowego ubezpieczyć swój majątek i mienie, może to być ubezpieczenie techniczne, transportowe oraz dzieł sztuki. Firmy mogą się również ubezpieczyć od odpowiedzialności cywilnej.

Nasza multiagencja GDU Wrocław oferuje Ci tylko ubezpieczenia sprawdzonych firm, z którymi współpracujemy od lat. Z tego względu jeśli poszukujesz we Wrocławiu ubezpieczenia Axa, to zapraszamy do nas. Pomożemy dopasować ofertę ubezpieczenia do twoich potrzeb, tak aby była dla Ciebie satysfakcjonująca.

W naszej ofercie znajdują się również ubezpieczenia InterRisk – to oferta kompleksowa dla klientów indywidualnych.