Compensa Wrocław

Towarzystwo Compensa należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group i jest jedną z większych firm ubezpieczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W swojej ofercie posiada pakiety ubezpieczeń zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Z pełną ofertą ubezpieczeniową firmy Compensa można zapoznać się w Multiagencji Ubezpieczeniowej Wrocław.

Compensa WrocławOferta dla klientów indywidualnych

W ramach działania ubezpieczeń firmy Compensa mogą Państwo skorzystać z oferty ubezpieczeń mienia: samochodu, domu, budynków rolnych i mieszkania, a także życia i zdrowia czy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenia dodatkowego w czasie podróży. W ramach oferty Compensa istnieje możliwość wybierania ubezpieczenia indywidualnego lub rodzinnego – takie rozwiązanie proponuje również Link 4. W ramach takiego ubezpieczenia otrzymują Państwo:

  • pewność ochrony na przejrzystych zasadach;
  • opcję łączenia ubezpieczeń a atrakcyjne pakiety;
  • ochronę dopasowaną według potrzeb.

Oferta Compensa dla klienta biznesowego

W ramach działalności Compensa klient Multiagencji Ubezpieczeń Wrocław zapoznać się może również z bogatą ofertą ubezpieczeń biznesowych. W ramach swojej działalności Compensa oferuje pakiety ubezpieczeń dla przedsiębiorstw, obejmujące ubezpieczenie mienia, ryzyka utraty płynności finansowej a także dodatkowe ubezpieczenia ochrony życia i zdrowia dla pracowników, również podczas ich służbowych podróży.