Ergo Hestia Wrocław

Hestia Wrocław

Nasza Multiagencja GDU Wrocław we współpracy z firmą Hestia oferuje klientom pakiet dostosowanych do indywidualnych potrzeb usług w zakresie ubezpieczeń. Oferta ubezpieczeniowa Hestia obejmuje te obszary działalności człowieka, które wiążą się z jakimkolwiek ryzykiem, chroniąc dobra osobiste i zdrowie swoich klientów i ich najbliższych w podróży, w pracy i w domu.

Ergo Hestia WrocławUbezpieczenia w Hestia to kompleksowa ochrona dóbr klienta

Dla naszych klientów w Multiagencji GDU Wrocław przygotowaliśmy szereg rozwiązań, które zapewniają kompleksową ochronę najważniejszych sfer życia. Ubezpieczenia Hestia to wyjątkowe pakiety dla kobiet, chroniące ich zdrowie i życie oraz specjalne usługi dla emerytów, pozwalające cieszyć się spokojną, zabezpieczoną jesienią życia. Działając we współpracy z Hestia, ubezpieczamy to, co najcenniejsze, według wskazań i potrzeb naszych klientów. Wyjątkowo sprawny system likwidacji szkód i sieć mobilnych rzeczoznawców czynią obsługę ubezpieczenia łatwiejszą i szybszą, a dostęp do nowoczesnych systemów sprzedażowych umożliwia natychmiastowy wybór najlepszej taryfy.

Ubezpieczenia dopasowane do twoich potrzeb

Ergo Hestia jest polską spółką, działającą na rynku od 1991 roku. Firma zdobyła wiele nagród w tym godło „Teraz Polska” za swój program likwidacji szkód. W ofercie znajdują się rozmaite pakiety ubezpieczeń indywidualnych wśród których każdy znajdzie propozycję najbardziej odpowiednią dla siebie – indywidualnie, grupowo lub w ramach pakietu rodzinnego. W ramach ubezpieczeń biznesowych znajdziecie Państwo szeroką ofertę. Ergo Hestia oferuje zarówno ubezpieczenia ochronne dla funkcjonowania przedsiębiorstwa jak i ubezpieczenia majątku, a także dodatkowe ubezpieczenia obejmujące firmowy sprzęt/maszyny, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia transportowe.

GDU proponuje również ubezpieczenia PZU dla wymagających klientów.