Generali Wrocław

Produktom firmy Generali zaufały już 2 miliony Polaków. Klienci Multiagencji GDU Wrocław również docenili usługi i jakość obsługi, jakie wiążą się ze współpracą z tym ubezpieczycielem. Grupa Generali oferuje ubezpieczenia w najważniejszych sferach życia i działalności człowieka – ubezpieczenia domu, samochodu, podróżne, na życie i zdrowotne, produkty emerytalne oraz zabezpieczenie inwestycji.

Oferta Generali dla klientów indywidualnych

Klienci indywidualni mogą korzystać z szerokiej palety usług oferowanych przez Generali. Ubezpieczenia dla kierowcy oraz pasażerów zapewniają spokojne podróże i pozwalają cieszyć się użytkowaniem samochodu bez strachu o ewentualne szkody. Klienci Multiagencji GDU Wrocław mogą skorzystać z bogate oferty ubezpieczeń na życie, zapewniających bezpieczeństwo rodziny w podejmowanych inwestycjach, w podróżach, a także na przyszłość dzieci lub seniorów.

Generali dla biznesu

Dla klientów biznesowych Generali przygotowało szereg usług, zapewniających ubezpieczenia pracowników, inwestycji i majątku. Multiagencja GDU Wrocław we współpracy z Generali oferuje ubezpieczenia NNW oraz grupowe ubezpieczenia zdrowotne dla pracowników firm. Ponadto Generali proponuje wyjątkowe pracownicze programy emerytalne, z myślą o przyszłości pracowników współpracujących firm, i ubezpieczenia na życie, które zapewniają godne warunki rozwoju.