Gothaer Wrocław

Towarzystwo Ubezpieczeń Gothaer oferuje niezwykle szeroką paletę usług w zakresie ubezpieczeń. Celuje zwłaszcza w przygotowywaniu wyjątkowych rozwiązań dla kierowców i pasażerów, z których korzystają także klienci Multiagencji GDU Wrocław. Zróżnicowany pakiet ubezpieczeń samochodu pozwoli klientom Gothaer na kompleksowe zabezpieczenie pojazdu przed różnego rodzaju szkodami.

Gothaer WrocławGothaer zapewnia dostosowany do potrzeb klienta pakiet usług

O wyjątkowości oferty Gothaer świadczy wieloletnie doświadczenie na polskim rynku – to dawna spółka PTU S.A., która połączyła się z niemieckim koncernem. Z tej fuzji dla klientów Multiagencji GDU Wrocław powstały unikalne propozycje ubezpieczeń na życie, zdrowotnych oraz produktów emerytalnych czy rozwiązań dla rolników, umożliwiających najlepsze zabezpieczenie posiadanego mienia i ziemi. Ubezpieczając się zatem w Goather klient ma pewność:

  • wysokiej kultury organizacyjnej ubezpieczyciela;
  • szybkiej likwidacji szkód;
  • profitów wynikających z zawierania umów na ubezpieczenia różnego typu (nieruchomości, komunikacyjnych, na życie).

Ubezpieczenia Gothaer dla firm

Spółka Gothaer ma również duży wybór ubezpieczeń dla klientów korporacyjnych, od ubezpieczeń komunikacyjnych i wypadkowych, przez turystyczne, OC, a także wyjątkowe ubezpieczenia dla sektora energii odnawialnych. W swojej ofercie ma również program ubezpieczeń finansowych oraz techniczno-inżynieryjnych, ubezpieczających budowy, sprzęt i prace remontowe. Ponieważ Wrocław to miasto rozwoju i perspektyw, współpraca z Gothaer umożliwi rozwój bezpieczny i pewny.