InterRisk Wrocław

Multiagencja Ubezpieczeniowa GDU Wrocław pracuje z największymi firmami ubezpieczeniowymi, ale również z polskimi towarzystwami ubezpieczeń, jak InterRisk.

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group jest na polskim rynku już od ponad 20 lat. Wachlarz oferowanych przez firmę ubezpieczeń to bogaty zbiór skierowanych do wielu różnych grup klientów ubezpieczeń.

Co InterRisk ma do zaoferowania klientom indywidualnym?

InterRisk ma w swoim asortymencie ubezpieczenia domu, mieszkania oraz ubezpieczenia OC, sprawdzające się w przypadku, gdy klienta zalewa sąsiad z góry. Oferuje również kompleksowe ubezpieczenie samochodu, czy to proponując obowiązkowe ubezpieczenie, czy też pakiety dodatkowe, takie jak AC. W InterRisk można ubezpieczyć również swoją podróż, aby nieszczęśliwy wypadek, czy też choroba, nie sprawiły nam problemów na wakacjach. W towarzystwie można również ubezpieczyć swoją rodzinę, zdrowie oraz życie swoje i bliskich. W puli ubezpieczeń znajdziemy również ubezpieczenie dla aktywnych, które jest ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków, czyli pakiet ten pomaga w przypadku urazów, kontuzji , czy też konieczności podjęcia rehabilitacji.

Lider ubezpieczeń dla firm

Ta firma posiada także korzystne ubezpieczenia firmowe, które wybrało wiele przedsiębiorstw. Wśród ubezpieczeń firmowych znaleźć można ubezpieczenie majątku firmy i OC, ubezpieczenie finansowe, komunikacyjne, związane z posiadanymi samochodami; ubezpieczenia pracownicze oraz zdrowotne dla firm zatrudniających od pięciu pracowników.

Szukając ubezpieczenia, czy to dla siebie, czy dla własnej firmy, pomyśl o InterRisk i zgłoś się do agencji GDU Wrocław. Dzięki naszemu doświadczeniu, dostaniesz najlepszą ofertę w danej cenie z uwzględnieniem twoich potrzeb. Możesz porównać kolejne oferty także dzięki firmie Axa, której ubezpieczenia także znajdują się w naszej ofercie.