Link 4 Wrocław

Multiagencja Ubezpieczeniowa GDU Wrocław współpracuje z liderami rynku ubezpieczeniowego, z tego względu oferuje między innymi ubezpieczenia firmy link 4.

Jest to firma funkcjonująca na polskim rynku od 2003 roku i od tego czasu już zdążyła zyskać grono zadowolonych i powracających klientów.

Link 4 WrocławJakie ubezpieczenia dostaniemy wybierając link 4?

Firma jak większość towarzystw ubezpieczeniowych oferuje ubezpieczenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacji i mniejszych firm. Co znajduj się w ofercie Link 4?

Rozwiązania dla klientów indywidualnych

Towarzystwo ma w swoim wachlarzu ubezpieczeń wiele rozwiązań dla kierowców. Bogata oferta zawiera między innymi pakiet ubezpieczeń AC i OC, Auto Assistance, Smart Casco, Ubezpieczenie NWW, Zieloną Kartę, ubezpieczenie samochodu zabytkowego, motoru, czy też OC krótkoterminowe.

W ofercie Link 4 znajdziemy również ubezpieczenia domu i mieszkania. Do każdej oferty tego ubezpieczenia dodawany jest również pakiet Assistance i bezpłatna pomoc fachowców.

Link 4 oferuje również świetne rozwiązania na wakacje. Proponuje ubezpieczenie podróży już od 20 złotych na 7 dni. W ofercie znajdziemy także ubezpieczenia podróży krajowych, tych na terenie Europy i świata. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia podróżnego z pakietem auto assistance.

Rozwiązania dla firm

W przypadku przedsiębiorstw, w towarzystwie Link 4, mogą one znaleźć ofertę dla ubezpieczenia mienia swojej firmy, zabezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszelkiego ryzyka oraz w pakiecie uzyskać pomoc prawną i assistance. Firma może również ubezpieczyć swoje firmowe auta lub całą flotę pojazdów.

Szukając ubezpieczenia Link 4 zapraszamy do kontaktu z naszą firmą ubezpieczeniową GDU Wrocław. Przedstawimy ofertę towarzystwa ubezpieczeniowego, które Państwa interesuje i pomożemy dobrać indywidualne ubezpieczenie dopasowane do klienta z satysfakcjonującą go ceną.