Proama Wrocław

Wyróżniająca się na polskim rynku ubezpieczeń grupa Proama, choć od niedawna obecna w Polsce, zdążyła już dobyć zaufanie klientów i prestiżowe nagrody i wyróżnienia w zakresie jakości obsługi klienta. Wśród innych ubezpieczycieli Proama wyróżnia się między innymi usługą osobistego doradcy klienta, który służy radą w sprawie ubezpieczeń oraz obsługuje bieżące sprawy swoich klientów. Proama to sprawna likwidacja szkód i szybka wypłata świadczeń. Multiagencja GDU Wrocław podjęła współpracę z tą grupą wiedząc, że wybiera dla swoich klientów najlepszego partnera i doradcę.

Multiagencja Wrocław we współpracy z grupą Proama

Owocem tej współpracy są wyjątkowe rozwiązania dla klientów. Proama proponuje szeroki wachlarz usług w zakresie ubezpieczeń OC i AC oraz ubezpieczenia mieszkania czy domu, a także wiele dodatkowych usług. Proama oferuje swoim klientom także wyjątkową tabelę bonus malus, ze zniżką za bezszkodową jazdę aż do 70%.

Dostępność Proama

Atutem grupy Proama jest łatwy dostęp do usług i doradców. Ubezpieczyciel współpracuje z licznymi agencjami, agentami i dealerami, u których można dowiedzieć się o szczegółach oferty oraz wybrać tę, która będzie najodpowiedniejsza dla naszych potrzeb. Multiagencja GDU Wrocław dodatkowo jeszcze zwiększa dostępność do usług ubezpieczyciela, oferując liczne pakiety ubezpieczeń osobowych, zdrowotnych, komunikacyjnych czy rozwiązań dla firm.