PZU Wrocław

Agencja GDU Wrocław współdziała z wielkimi firmami polskiego rynku ubezpieczeń. Tak jest również w przypadku PZU, czyli jednej z najlepiej rozpoznawanych firm ubezpieczeniowych w Polsce.

Jest to jedna z największych instytucji finansowych nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowo-Wschodniej. W swojej bogatej ofercie ma ponad 200 różnych rodzajów ubezpieczeń. Od lat znajduje się w czołówce towarzystw ubezpieczeniowych, cieszących się największym zaufaniem Polaków.

PZU WrocławJak wygląda bogata oferta ubezpieczeń PZU?

Dla klienta prywatnego

Klienci indywidualni mają wybór spośród szerokiej gamy ubezpieczeń skierowanych właśnie do nich. Mogą ubezpieczyć zdrowie i życie swoje oraz członków rodziny, a także zapewnić swojemu dziecku kapitał na start w dorosłe życie lub zabezpieczyć je rentą w razie jakiegoś nieszczęśliwego wypadku. Towarzystwo oferuje również ubezpieczenie zdrowotne, w tym ambulatoryjne, grupowe ambulatoryjne i ubezpieczenie lekowe. W PZU można również ubezpieczyć swój dom i majątek. Może to być również letniskowy domek lub ubezpieczenie szyb domu lub innych przedmiotów na wypadek ich stłuczenia. PZU ma również bogaty asortyment ubezpieczeń dla kierowców i posiadaczy aut. Znajdziemy tam ubezpieczenie OC, AC, wsparcie po wypadku dla kierowcy oraz pasażerów, ochronę od uszkodzeń oraz kradzieży oraz wiele innych opcji dopasowanych do potrzeb różnych klientów.

PZU ubezpiecza biznes

PZUW przypadku klientów biznesowych PZU proponuje ubezpieczenia skierowane do dużych, jak i małych firm. Dzięki takim ubezpieczeniom firmy mogą zabezpieczyć swój majątek, skorzystać z ubezpieczenia finansowego, w tym gwarancji ubezpieczeniowych, ubezpieczenia wierzytelności pieniężnych, czy też ubezpieczenia kredytów bankowych. Możliwe jest także grupowe ubezpieczenie na życie lub grupowe ubezpieczenie pracownicze.

Współpracując z najlepszymi Multiagencja Ubezpieczeniowa GDU Wrocław wskazuje PZU jako jedno z największych polskich towarzystw ubezpieczeniowych i przedstawia swoim klientom bogatą ofertę ubezpieczeń tej firmy. Jeśli interesuje Cię ubezpieczenie w PZU, skontaktuj się z nami, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie dostosowane indywidualnie do Ciebie.

Jeżeli jesteś zainteresowany inną ofertę GDU, sprawdź ubezpieczenia Compensa – skuteczność gwarantowana zarówno dla indywidualnych klientów jak i klientów biznesowych.