Uniqa Wrocław

Firma Ubezpieczenia Grzegorz Drużkowski Wrocław współpracuje z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi na Polskim rynku. Wśród ofert przedsiębiorstwa znajduje się również firma Uniqa.

Uniqa – znajdź ubezpieczenie tej firmy we Wrocławiu!

Firma z historią

Uniqa to międzynarodowy koncern świadczący usługi ubezpieczeniowe dla wielu klientów na całym świecie. Swoją historią spółka sięga do Austrii z końca XIX wieku. W Polsce firma sięga swoimi tradycjami do 1990 roku, choć pod nazwą Uniqa figuruje od 2003 roku. Zdążyła już w czasie swojej działalności zyskać wiernych i zadowolonych klientów.

Firma ma do zaproponowania wiele ubezpieczeń dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Ubezpieczenia indywidualne

Dla klientów indywidualnych firma Uniqa przeznaczyła specjalny pakiet ubezpieczeń. Klient może za naszym pośrednictwem ubezpieczyć się w tej firmie na życie, aby zabezpieczyć swoją rodzinę, może skorzystać również z ubezpieczenia zdrowotnego, które finansuje większość kosztów leczenia w przypadku choroby. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajdziemy również ubezpieczenia podróżne, niezbędne w trakcie wakacji czy też wyjazdów zimowych oraz ubezpieczenia komunikacyjne związane z posiadaniem auta – Uniqa w swoim koszyku ubezpieczeń oprócz obowiązkowego ubezpieczenia OC, oferuje także między innymi ubezpieczenie Auto Casco, AutoSzyby i pakiety Assistance. Oferta firmy obejmuje również ubezpieczenia mieszkania, ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, zarówno prywatne, jak i zawodowe; ubezpieczenia NWW oraz inne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Uniqua dla firm

W swojej ofercie mamy również ubezpieczenia Uniqa dla firm. Może to być grupowe ubezpieczenie na życie, którego koszt jest niższy niż w przypadku indywidualnych klientów. Możliwe są również ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia komunikacyjne samochodów firmowych, ubezpieczenie majątku firmy, ubezpieczenie OC i ochrony prawnej. Dla firm Uniqua oferuje również ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz specjalne ubezpieczenia dla rolników.

Uniqua to towarzystwo ubezpieczeniowe z wieloletnim doświadczeniem na rynku europejskim i polskim. Dzięki GDU Wrocław już dziś istnieje możliwość skorzystania z ofert tej firmy za naszym pośrednictwem. Zapraszamy do kontaktu, dzięki temu dobierzemy indywidualną ofertę do potrzeb każdego klienta.