Warta Wrocław

Warta to polskie towarzystwo ubezpieczeniowe z długimi tradycjami. Jego korzenie sięgają Poznania w 1920 roku, kiedy powstało tam Towarzystwo Reasekuracyjne Warta S. A. Po licznych przekształceniach i zmianie akcjonariuszy, dziś mamy do czynienia z bardzo silnym graczem na rynku ubezpieczeń. Z tego względu Multiagencja Ubezpieczeniowa GDU Wrocław ma w swojej ofercie ubezpieczenia grupy Warta.

Multagencja Ubezpieczeniowa GDU oferuje ubezpieczenia Warta we Wrocławiu

Korzystając z ofert multiagencji Grzegorza Drużkowskiego, klienci mogą znaleźć ubezpieczenia firmy Warta zarówno te dla osób prywatnych, jak i dla firm.

Warta WrocławJakie ubezpieczenia dla klientów prywatnych oferuje Warta?

Bezpieczeństwo mienia

W przypadku ofert ubezpieczeniowych dla klienta indywidualnego w ofercie przedsiębiorstwa Warta znaleźć można ubezpieczenia samochodu i kierowcy, OC z pomocą na drodze, elastyczne Autocasco, ochronę dla kierowcy i pasażerów oraz ubezpieczenia związane z bezpieczeństwem poszczególnych części samochodu, jak opony i szyby. Firma oferuje również ochronę auta przed kradzieżą. Oprócz auta, klienci mogą również w Warcie ubezpieczyć swoje nieruchomości. Klient może ubezpieczyć swój dom i mieszkanie od działania żywiołów, również w przypadku rabunku, czy też kradzieży oraz OC w życiu prywatnym, które pomoże klientowi, gdy zaleje go sąsiad lub gdy jego pies kogoś ugryzie.

Bezpieczeństwo klienta

W Warcie można również ubezpieczyć swoją rodzinę, ich życie i zdrowie, także zabezpieczyć swoje dziecko lub ubezpieczyć się od wszelkich wypadków, a także ubezpieczyć się od braku możliwości spłaty kredytu bankowego. Oprócz ubezpieczenia swojego życia i zdrowia, klient prywatny może także w tym towarzystwie ubezpieczeniowym ubezpieczyć swoje podróże. Dzięki temu firma pokrywa koszty leczenia, czy nagłego wypadku, dodatkowo można również wykupić OC w życiu prywatnym od szkód wyrządzonym osobom trzecim w czasie podróży oraz ubezpieczyć się od odwołania w imprezie turystycznej lub anulowania biletu lotniczego.

Warta – Dla firm

W przypadku małych i średnich przedsiębiorstw, za pośrednictwem naszej multiagencji mogą one w Warcie nabyć ubezpieczenie mienia firmy, ubezpieczenie OC, grupowe ubezpieczenie na życie, czy tez ubezpieczenie finansowe na przykład na gwarancję spłaty długu celnego, czy też gwarancję kaucyjną.

Multiagencji Ubezpieczeniowej GDU Wrocław pracuje tylko z najlepszymi, dlatego w naszej ofercie znajdziecie ubezpieczenia firmy Warta. To polskie towarzystwo ubezpieczeniowe pomoże Wam znaleźć indywidualne ubezpieczenie oraz to przeznaczone dla firm w dobrej cenie i z dostosowaniem do klienta. Mamy setki zadowolonych klientów, więc skontaktuj się z nami już dziś, a znajdziemy ofertę szytą na miarę specjalnie dla Ciebie!